O nás

 

HLEDÁME OBCHODNÍ PARTNERY PRO DISTRIBUCI NA SLOVENSKU, prosím kontaktujte nás pro více informací.

Společnost Bardahl vznikla před více než 70 lety v Seatlu, státě Washington, kde ji Ole Bardahl založil jako rodinný podnik. Společnost Bardahl se od počátku specializuje na výrobou olejů, aditiv a maziv zejména v automobilovém a industriálním průmyslu. I nadále je Bardahl rodinným dědictvím.

Bardahl produkty jsou prodávány po celém světe v Severní Americe, Evropské unii, Rusku, Japonsku, Dálném východě, Střední a Jižní Americe, Africe a Asii. Tato rozsáhlá síť zajišťuje plnou dostupnost celého sortimentu výrobků Bardahl. Na přelomu 50. let se Bardahl vyšplhal až na samou špičku olejového průmyslu a dokonce se stal výhradním dodavatelem automobilových olejů a aditiv pro přední světové značky jako jsou Ford, Peugeot, Citroen.

Bardahl výrobní závod a všechny jeho pobočky se stále řídí filozofií vyrábět nejkvalitnější výrobky své kategorie na trhu.Bardahl je nesporným vůdcem v inovaci a vyspělosti svých produktů. Ve svých laboratořích stále vyvijejí nové technologie výroby těch nejkvalitnějších maziv tak, aby byly vždy o krok napřed oproti konkureci. Dnes je k dispozici přes 2000 různých výrobků a licencovaných ve více než 80ti zemích po celém světě.


Novinky
XTC 5W40 5l    36006

XTC 5W40 5l 36006

Plně syntetický motorový olej

0W30 C60 Synthetic 331140

0W30 C60 Synthetic 331140

Prémiový výkonný motorový olej

Aktuální novinky

Bardahl vs. Zasilkovna.cz

1 července 2015

Bardahl začal distribuci přes Zasilkovna.cz. Vzhledem k rostoucímu objemu objednávek jsme byli nuceni začít efektivně řešit další distribuční kanál.

Číst dále

Bardahl ve spolupráci s Unií BS

10 ledna 2014

Bardahl CZ ve spolupráci s Unií Bezpečnostních složek MV poskytla jako uznání namáhavé práce všem příslušníkům bezpečnostních složek 

Číst dále