O nás

 

Od pondělí 16. května, do středy 18. května bude probíhat inventura skladu a nebudou odesílány zásilky. Všechny zakázky budou odeslány ve čtvrtek 19. května. Děkujeme za pochopení a Vaší přízeň!

 

HLEDÁME OBCHODNÍ PARTNERY PRO DISTRIBUCI NA SLOVENSKU, prosím kontaktujte nás pro více informací.

Společnost Bardahl vznikla před více než 70 lety v Seatlu, státě Washington, kde ji Ole Bardahl založil jako rodinný podnik. Společnost Bardahl se od počátku specializuje na výrobou olejů, aditiv a maziv zejména v automobilovém a industriálním průmyslu. I nadále je Bardahl rodinným dědictvím.

Bardahl produkty jsou prodávány po celém světe v Severní Americe, Evropské unii, Rusku, Japonsku, Dálném východě, Střední a Jižní Americe, Africe a Asii. Tato rozsáhlá síť zajišťuje plnou dostupnost celého sortimentu výrobků Bardahl. Na přelomu 50. let se Bardahl vyšplhal až na samou špičku olejového průmyslu a dokonce se stal výhradním dodavatelem automobilových olejů a aditiv pro přední světové značky jako jsou Ford, Peugeot, Citroen.

Bardahl výrobní závod a všechny jeho pobočky se stále řídí filozofií vyrábět nejkvalitnější výrobky své kategorie na trhu.Bardahl je nesporným vůdcem v inovaci a vyspělosti svých produktů. Ve svých laboratořích stále vyvijejí nové technologie výroby těch nejkvalitnějších maziv tak, aby byly vždy o krok napřed oproti konkureci. Dnes je k dispozici přes 2000 různých výrobků a licencovaných ve více než 80ti zemích po celém světě.


Novinky
Mazací sprej na řetěz 57504

Mazací sprej na řetěz 57504

Špičkový mazací sprej na řezez. - pro RACING, CROSS, OFF-ROAD a TOURING

5W30 C60 Synthetic 322040

5W30 C60 Synthetic 322040

Prémiový výkonný motorový olej

Aktuální novinky

Bardahl vs. Zasilkovna.cz

1 července 2015

Bardahl začal distribuci přes Zasilkovna.cz. Vzhledem k rostoucímu objemu objednávek jsme byli nuceni začít efektivně řešit další distribuční kanál.

Číst dále

Bardahl ve spolupráci s Unií BS

10 ledna 2014

Bardahl CZ ve spolupráci s Unií Bezpečnostních složek MV poskytla jako uznání namáhavé práce všem příslušníkům bezpečnostních složek 

Číst dále